ФІНАЛ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОЇ ГРИ «ДЕ ЛОГІКА?» НА ФАКУЛЬТЕТІ ЕКОНОМІКИ ТА БІЗНЕСУ

20 травня в рамках нашого університету пройшов фінал інтелектуальної гри «Де логіка?». Завдяки студентській раді ФЕБ, дві півфінальні гри вже були проведені перед началом карантину. По результатам ігор до фіналу пройшли три команди: «Торнадо» від факультету ЕтаБ, «228-а бригада МТФ» та збірна ФЕБ+АТЕ «709 А». Саме ці три команди вели боротьбу за звання переможця.

Організаторам дуже хотілось, аби гравці почували себе, неначе на справжньому інтелектуальному шоу, тому вони роздали командам дзвіночки, натискаючи на які, студенти повідомляли, що мають відповідь. Гравці, і справді, наче перенеслись в ту атмосферу, яка панує у телевізійній версії гри, що надало їм неабиякого азарту та динамічності. Учасникам давалось 45 секунд на роздуми, але студенти настільки швидко відповідали, що здавалось, наче вони грають в перегони.

Гру було розпочато з раунду «Формула всього». Завдання нескладне –  вирішити логічні «приклади» та знайти «підсумок» запропонованих картинок.

Другий раунд мав назву «Знайди спільне». З назви вже зрозуміло, що чекає команди: на екрані демонструється три картинки, які містять щось спільне; завдання гравців – знайти, що саме, і озвучити свою відповідь.

Раунд 3 – «Прибери зайве». Завдання почали ускладнюватись, але учасники впорались і з цим. На екрані студенти бачили чотири зображення, три з них були об’єднані чимось спільним, а четверте – зайве. Гравцям необхідно було пояснити, чому саме те зображення, яке вони обрали – зайве.

До наступного раунду дійшли не всі команди. Судді підрахували бали та визначили команду, що зайняла третє місце в цій інтелектуальній грі. Нею стала збірна ФЕБ+АТЕ «709 А».

За звання переможця боротьбу продовжили дві команди, наступний раунд – «Елемент». Він був новим для учасників, тому і складним. На екрані з’являлось два зображення, що є складовим чогось цілого (поняття, предмету, гри і т.д.). В цьому раунді можна було використати підказку – ще два зображення, але в тому випадку, якщо гравцям було дійсно складно.

І останній раунд – «Класика жанру». Чомусь, саме цей раунд сподобався учасникам найбільше. В картинках були зашифровані прислів’я та рядки відомих пісень. Студенти, з радістю, не просто озвучували відповідь, а ще й охоче проспівували її.

Час озвучити переможця. З невеликим відривом ним стала команда «228-а бригада МТФ». Вітаємо переможців та учасників і бажаємо натхнення на нові звершення!

Загалом, гра пройшла дуже весело і цікаво, всім учасникам дуже сподобалось, і вони з нетерпінням чекають наступних подібних ігор, щоб також взяти участь в них.

За організацію та проведення гри дякуємо неймовірній ведучій та голові профбюро ФЕБ Гришко Ренаті, секретарю студентської ради Клімовій Анастасії та голові соціального сектору Булгаковій Тетяні.

Ірина Мазурова,

голова сектору журналістики