СТУДЕНТИ ФАКУЛЬТЕТУ ЕКОНОМІКИ ТА БІЗНЕСУ НА ДНІ КАР’ЄРИ В МЕЛІТОПОЛІ

25 квітня 2019 року студенти факультету економіки та бізнесу Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного взяли участь у пізнавально-розважальному заході «День кар’єри в Мелітополі». Захід відбувся на території міської шахової школи.

До участі у заході організаторами було запрошено випускників шкіл та студентів навчальних закладів міста, а також усіх зацікавлених.

Урочистому відкриттю заходу передували презентації провідних компаній міста. Яскравим доповненням до них стала реєстрація учасників, яка у фіналі давала змогу взяти участь у лотереї-розіграші призів від відомих товаровиробників рідного міста.

В урочистому відкритті «Дня кар’єри», яке відбувалось на площі перед шаховою школою, взяли участь представники органів влади та місцевого самоврядування міста Мелітополя,  керівники вищих навчальних закладів, представники молодіжних організацій, керівники провідних підприємств міста, а також запрошені – почесні гості свята.

Майже протягом усього відведеного часу відбувався ярмарок вакансій: представники підприємств, що заполонили як площу перед школою, так й її турнірний зал,  активно запрошували молодь залишати свої резюме. Максимальною популярністю користувались «рекрути»  від ТОВ «Мелітопольська черешня», ТОВ «Біол», кадрові агенти «Будинку меблів» та «Нової пошти». Особливу зацікавленість у запропонованих пропозиціях потенційних роботодавців виявили магістри факультету спеціальностей «Фінанси, банківська справа та страхування», «Маркетинг» та «Облік і оподаткування», які вже серйозно розмірковують над майбутнім застосуванням набутих в університеті фахових знань.

Основним етапом свята стала можливість безкоштовної участі в тренінгах та семінарах, запропонованих організаторами заходу. Зокрема, до уваги учасників пропонувалось відвідати семінари з елементами тренінгу за темами: «Вдала самопрезентація – передумова успішного працевлаштування» (тренер Лідія Мілова) та «Робота за кордоном – міфи та стереотипи» (проект від Олени Філобок). Також до уваги молоді було запропоновано два авторські тренінги: «Особистий кар’єрний план» ( тренер Кирило Дядя) та «Як підняти свою цінність на ринку праці, або підібрати роботу для душі та гідного життя». Саме цей останній тренінг  від відомого спеціаліста з консалтингу персоналу  Андрія Рублевського припав до вподоби студентам другого й третього курсів спеціальностей «Менеджмент» та «Економіка». Його відвідання дало змогу слухачам підвищити власну самооцінку та заручитись певним кодексом правил та порад, необхідних як при обійманні керівних посад, так й при особистому працевлаштуванні на роботу за умов сучасного ринку праці в Україні.

В цілому захід, який закінчився розіграшем призів, залишив певний досвід ділового та офіційного спілкування, а також багато приємних вражень та спогадів.

Дякуємо організаторам за надану можливість нашим студентам взяти участь у цікавому та корисному заході!

Н.О. Бочарова,

к.е.н., доцент кафедри менеджменту