СВЯТО ПРАЦІ (ДЕНЬ ПРАЦІ, ПЕРШЕ ТРАВНЯ)

Спочатку це свято називалося День міжнародної солідарності трудящих. Почалася його історія з 1886 року, коли 1 травня в Чикаго був організований страйк американськими робітниками, які вимагали 8-годинний робочий день. Він закінчилвся кровопролитним зіткненням з поліцією.

Протягом довгого часу цей день був символом революції і класової боротьби, день відзначався демонстраціями і мав політичне забарвлення, так як часто демонстрації прикрашали портретами політичних діячів і передовиків виробництва. Зараз його відзначають 142 країни світу 1 травня або в перший понеділок травня.

У багатьох країнах цей день став просто весняним святом з народними гуляннями, виступами артистів, ярмарками, мирними ходами та іншими веселими заходами.

Вітаємо усіх викладачів, співробітників та студентів факультету економіки та бізнесу й університету в цілому зі прекрасним весняним святом Миру, Добра та Любові! Бажаємо, щоб праця завжди приносила не тільки дохід, але й користь та задоволення!