СТУДЕНТКА ФАКУЛЬТЕТУ ЕКОНОМІКИ ТА БІЗНЕСУ СЕРЕД НАЙКРАЩИХ УЧАСНИКІВ ІІ ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ СТУДЕНТСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З ЕКОНОМІЧНОЇ ТЕОРІЇ

22-24 квітня 2019 року в Одеському національному університеті ім. І.І. Мечникова відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з економічної теорії.

Для участі в олімпіаді зібралися 60 найкращих студентів зі 36 закладів вищої освіти з різних куточків України.

Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного представляла студентка другого курсу спеціальності «Маркетинг» Краєва Олександра Вікторівна. Готували Олександру до участі в олімпіаді викладачі кафедри бізнес-консалтингу та міжнародного туризму (на момент подачі заявки для участі в олімпіаді – кафедра економіки) університету.

До складу журі олімпіади увійшли представники провідних вищих закладів освіти України. Для участі в роботі журі було також запрошено викладача нашого університету – к.е.н., доцента кафедри бізнес-консалтингу та міжнародного туризму Наталію Вікторівну Почерніну, що свідчить про велику повагу до нашого університету приймаючої сторони.

Регламентом проведення олімпіади було передбачено проходження двох етапів:

1. Виконання письмового завдання розрахункового характеру
  2. Тестування та виконання письмового завдання творчого характеру

Завдання вимагали від учасника олімпіади застосування знань з чотирьох доволі непростих дисциплін: «Політична економія», «Мікроекономіка», «Макроекономіка» та «Історія економічної думки».

Перед учасником ставилась задача не тільки продемонструвати свій рівень знань з дисциплін, що входили до олімпіадних завдань, але й вміння застосувати теорію на практиці. А це дуже нелегко зробити! Адже потребує повної концентрації зусиль на вирішенні конкретного практичного проблемного завдання-ситуації!

Наша студентка гідно впоралася з усіма поставленими перед нею задачами та увійшла до сімки найкращих!

Вітаємо Олександру з перемогою у новій для себе сфері навчальної діяльності! Дякуємо їй за сумлінну підготовку до олімпіади та сподіваємося на подальшу плідну співпрацю з кафедрою!

Кафедра бізнес-консалтингу та міжнародного туризму дякує к.е.н., доценту кафедри Наталії Вікторівні Почерніній за високий рівень професіоналізму, проявлений в роботі журі олімпіади, підготовку студентки до участі в цьому складному навчальному заході!