НАЙКРАЩІ СТУДЕНТИ ФАКУЛЬТЕТУ ЕКОНОМІКИ ТА БІЗНЕСУ 2020 РОКУ. Параграф 1

За традицією, щороку восени проводиться обласний конкурс “Студент року”. Його перші етапи стартували з середини вересня. А напередодні Міжнародного дня студентів відбудеться урочиста церемонія нагородження переможців в десяти номінаціях.

Головним організатором конкурсу “Студент року” є Управління молоді, фізичної культури і спорту ЗОДА. Він дозволяє виявити і підтримати обдаровану молодь, створити умови для самореалізації особистості студентів і формування у них організаторських навичок та лідерських здібностей. Участь в заході можуть брати студенти денної форми навчання закладів вищої освіти III-IV рівнів акредитації в десяти номінаціях.

Справжні лідери, спортсмени, найрозумніші, найкреативніші, патріоти, волонтери, “майстри пера”, організатори дозвілля та лідери груп – все це ви, шановні студенти!

На попередніх факультетському етапі конкурсного відбору претендентів були визначені кандидатури кращих студентів, які виступають активістами факультетської спільноти і мають значні досягнення в певній галузі діяльності.

Знайомтесь!  Переможці конкурсу “Студент року – 2020” на рівні факультету:

Студент – лідер студентського самоврядування– Катерина Марченко (група 11-МБ ФБ)

Катерина тривалий час була головою студентської ради ФЕБ, координувала студентське життя на факультеті. Справжній лідер та організатор, який має авторитет серед студентства. Пізнавальні заходи, цікаві квести, веселе дозвілля – все це організовувалось за ідеї та підтримки Катерини. З питанням та проблемою будь-якого характеру можна без проблем звернутися саме до неї. Відмінниця навчання, науковець Катерина була й залишається помічником керівництва факультету в організації виховної роботи та студентських справ.

Олена Васильченко,

заступник декана ФЕБ з ОВР