Семінар «Превенція банківських кредитів шляхом страхування»

Продовжуючи просвітницькі заходи Global Money Week 2021, на кафедрі фінансів, банківської справи та страхування відбувся семінар на тему убезпечення банківського кредитування шляхом страхування. Перед студентами з інформацією виступив головний фахівець з продажів регіонального офісу ПрАТ «СК «ПЗУ Україна» у м. Мелітополь Олексій ГАГАРІН.

Оскільки розвиток кредитних відносин у ринкових умовах спричинив формування різних систем запобіжних заходів, то все більше актуальності набуває послуга страхування кредитних ризиків. В своїй доповіді фахівець наголосив, що взаємодія двох учасників фінансового ринку – банків та страхових компаній – є інноваційним для нашої країни і під час виконання кожним учасником своїх специфічних функцій досягається зростання безпеки не тільки банківського кредитування, а й стабільності фінансового сектору в цілому.

#GlobalMoneyWeek2021

#TakeCareOfYourMoney