Участь викладачів кафедри ПТБ у дослідженні правових засад організації та здійснення публічної влади

З 02 по 06 березня 2021 року в Хмельницькому університеті управління та права імені Леоніда Юзькова відбулася ІV МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «ПРАВОВІ ЗАСАДИ ОРГАНІЗАЦІЇ ТА ЗДІЙСНЕННЯ ПУБЛІЧНОЇ ВЛАДИ»,  присвячена світлій пам’яті доктора юридичних наук, професора, академіка-засновника НАПрНУ, першого Голови Конституційного Суду України Леоніда Петровича Юзькова. В роботі конференції від кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності ТДАТУ взяв участь кандидат економічних наук, доцент Грицаєнко Микола Ігорович.

Програма конференції

Автор: Галина Грицаєнко, доцент