Наукові видання

Назва СІЛЬСЬКИЙ ЗЕЛЕНИЙ ТУРИЗМ ЯК ФОРМА МАЛОГО ПІДПРИЄМНИЦТВА СІЛЬСЬКОГО НАСЕЛЕННЯ
Автор (и) Збарський В.К., д.е.н., професор
Національний університет біоресурсів і природокористування України
Грибова Д.В., к.е.н., доцент,
Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного
Анотація Обґрунтовується теоретико-методичні засади та прикладні положення формування та реалізації регіональних механізмів стимулювання підприємництва у сфері сільського зеленого туризму. Доведено, прискорений розвиток сільського зеленого туризму може відіграти роль каталізатора структурної перебудови економіки регіонів, забезпечити демографічну стабільність та розв’язати соціально-економічні проблеми регіонів. Окреслюється проблема пошуку перспективних напрямів стимулювання підприємництва у сфері сільського зеленого туризму в регіонах України. Досліджено розвиток сільського зеленого туризму та процесів стимулювання підприємництва у цій сфері, які розділені на теоретичні, пов’язані з напрацюванням науково-методичних засад територіальної організації використання природно-ресурсного потенціалу сільського зеленого туризму, та прикладні, основною метою яких є створення рекомендацій для підвищення рівня розвитку сільського зеленого туризму в регіонах та збільшення ефективності функціонування підприємств досліджуваного виду туризму. Зосереджено увагу на практичному розвитку сільського зеленого туризму, на об’єктовому рівні, що має три спрямування які базуються на формі заснування туристичного підприємництва в регіональній сфері сільського зеленого туризму.
Ключові слова туризм, потенціал, підприємницька діяльність, господарювання, інфраструктура, розвиток, садиба, регіон, туристичний ринок.
Завантажити pdf