м. Мелітополь, п-т Б. Хмельницького, 18. Кабінет 2.205 Тел.: +380 (619) 423201 e-mail: feb@tsatu.edu.ua

Новини та анонси подій факультету

Європейський тиждень місцевої демократії

Співробітники кафедри Публічного управління, адміністрування та права в період з 14 по 20 жовтня 2019 провели тиждень “Європейському  місцевої демократії в Запорізькій області”, в рамках якого було проведено наступні заходи:

  1. Загальна кураторська година, присвячена інформуванню студентів про Європейський тиждень місцевої демократії. Студенти дізналися багато цікавих фактів про принципи роботи органів місцевого самоврядування, їх повноваження та можливості громадян щодо вирішення питань місцевого значення.
  2. Круглий стіл для студентів з обговорення  питань електронного урядування, місцевої демократії, процесів децентралізації та стану створення ОТГ в Запорізькій області та Україні  з представниками місцевої влади Оленою Саржан (Мелітопольський ЦНАП) та Ксенією Балан (Гірсівська ОТГ).
  3. Дебати співробітників кафедри з представниками місцевої влади  – Оленою Саржан (Мелітопольський ЦНАП) та Ксенією Балан (Гірсівська ОТГ).
  4. Науково-практична конференція «Публічне управління в системі координат: демократія, децентралізація, місцеве самоврядування».

Залишити повідомлення для декана
×