Проект «Подолання наслідків конфлікту, пілотний проект з відновлення та розбудови спроможностей» («Перспектива», «Бізнес-платформа») за рахунок гранту Світового банку

Кафедра маркетингу є партнером реалізації Проекту «Подолання наслідків конфлікту, пілотний проект з відновлення та розбудови спроможностей» («Перспектива», «Бізнес-платформа») за рахунок гранту Світового банку.

Проект реалізується відповідно до Угоди між Міністерством з питань  тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України, Запорізькою обласною державною адміністрацією та Аналітичним центром «СВ-Платформа». Фінансування проектних заходів здійснюватиметься за рахунок гранту Світового банку.

В межах Проекту на кафедрі маркетингу на протязі квітня-травня 2019 року проведені тренінги з розвитку бізнесу та пошуку роботи.

ПРОЕКТ «ПОДОЛАННЯ НАСЛІДКІВ КОНФЛІКТУ, ПІЛОТНИЙ ПРОЕКТ З ВІДНОВЛЕННЯ ТА РОЗБУДОВИ СПРОМОЖНОСТЕЙ» («ПЕРСПЕКТИВА», «БІЗНЕС-ПЛАТФОРМА»).