м. Мелітополь, п-т Б. Хмельницького, 18. Кабінет 2.205 Тел.: +380 (619) 423201 e-mail: feb@tsatu.edu.ua

Новини та анонси подій факультету

Конкурс есе ” НАЙкраща держава”

Кафедра публічного управління, адміністрування та права є організатором конкурсу есе, присвяченого соціальній реальності, що оточує нас. Брати участь у конкурсі може учнівська молодь міста Мелітополя та Мелітопольського району. Фіналісти конкурсу будуть запрошені на тренінги від кафедри ПУАП, які відбудуться у грудні 2019, а автори трьох найкращих робіт отримають призи. Тема конкурсу есе ” НАЙкраща держава”. Конкурсантам пропонується подумати про те, що було б, якби суспільство, в якому ми живемо сьогодні, зникло і його необхідно створювати заново, з чистого аркуша. Конкурсантам необхідно придумати десять найголовніших правил, які стануть фундаментом нового суспільства, найкращої держави.
Вимога до есе: конкретика,  прикладами з  життя, розгляд проблемних аспектів. Жюрі звертатиме увагу на стиль, логіку і якість аргументації конкурсних робіт. Не витрачайте час на плагіат! Есе необхідно відправити на електронну адресу  pua@tsatu.edu.ua до 9 грудня 2019 року.

Щоб рухатися вперед, нам треба розуміти, як саме влаштовано наше суспільство  і як влаштовані правила, за якими ми живемо. Чи можуть правила конфліктувати і конкурувати між собою усередині одного суспільства  і як це відбувається? Які правила здаються людям справедливими, а яким вони ніколи не підкорятимуться? Це має бути десять правил, з якими погодяться інші. Десять правил, з яких витікатимуть усі інші правила. Десять правил, які не припускають зміни природи людини і законів економіки (і тим більше фізики), а зможуть працювати прямо зараз, в сьогоднішньому суспільстві.  Ми чекаємо есе з переліком цих десяти правил і їх обгрунтуванням. Найкращі есе будуть розміщені на сайті кафедри ПУАП!

Залишити повідомлення для декана
×