Міжнародний науково-практичний форум “Сучасні наукові дослідження на шляху до Євроінтеграції”

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі Міжнародного науково-практичного форуму «Сучасні наукові дослідження на шляху до Євроінтеграції»,  який відбудеться 21-22 червня 2019 року в Таврійському державному агротехнологічному університеті (м. Мелітополь, Запорізька область, Україна).На форум запрошуються представники наукової спільноти (наукові співробітники, викладачі, докторанти, аспіранти, слухачі магістратури і бакалаврату), представники органів державного і місцевого самоврядування, громадських організацій, підприємств та установ.

Основна мета форуму – обговорення поточного стану та перспектив розвитку сучасної науки

та вимог до підготовки фахівців європейського рівня.

Міжнародний науково-практичний форум «Сучасні наукові дослідження на шляху до Євроінтеграції – це відкритий майданчик для конструктивного діалогу на рівних

позиціях представників науки та освіти України і світу із представниками сфер державного управління, бізнесу, виробництва.