Профорієнтаційна робота викладачів кафедри ПТБ

17 січня 2020 року представники факультетів АТЕ та ФЕБ виступили на класних годинах в 11-А та 11-Б класах Ліцею №19 Мелітопольської міської ради Запорізької області.

В профорієнтаційному заході взяли участь к.т.н., старший викладач кафедри ХТтаГРС Кулик Аліна Степанівна та к.е.н., доцент кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності Тебенко Віта  Миколаївна.

В ході заходу викладачі поспілкувалися з учнями ліцею. Майбутні абітурієнти дізналися про особливості умов вступу до ТДАТУ у 2020 році, отримали інформаційні листки, матеріали про навчання за всіма напрямами підготовки, які здійснюються в університеті. У ході спілкування випускники отримували вичерпні відповіді на всі запитання.