Реальні підприємці читають лекції майбутнім

На кафедрі підприємництва, торгівлі та біржової діяльності стало доброю традицією запрошувати на зустрічі зі студентами виробничників, підприємців, працівників банків, страхових компаній тощо. Сьогодні, 21 січня 2020 року, саме така подія. В рамках дисципліни “Домашня економіка” (ведучий викладач – кандидат економічних наук, старший викладач кафедри Грицаєнко Микола Ігорович) відбулася цікава та змістовна розмова з директором торгової компанії “Спарк” Лабенко Ігором Івановичем на тему:  “Як організувати бізнес”.

Колектив кафедри висловлює Ігору Івановичу щиру вдячність та запрошує для подальшої співпраці.