ПРОФОРІЄНТАЦІЙНА ДІЯЛЬНІСТЬ ФАКУЛЬТЕТУ ЕКОНОМІКИ ТА БІЗНЕСУ У СМТ ЯКИМІВКА

19 жовтня студенти та викладачі факультету економіки та бізнесу взяли участь у профорієнтаційному заході для учнів 9-11 класів смт Якимівка та Якимівського району, що був організований Якимівським центром зайнятості. У заході взяли участь представники 11 навчальних закладів, серед яких й ТДАТУ, а також роботодавці, які шукають цільові кадри.

Наш університет провів презентацію закладу та своїх спеціальностей на високому кваліфікаційному рівні, завдяки художнім колективам та згуртованості виступаючих. Під час проведення заходу кожен учень отримав інформаційний буклет про спеціальності університету.

Дякуємо Якимівському центру зайнятості за надану можливість взяти участь у профорієнтаційному заході такого рівня!