ВИКЛАДАЧ КАФЕДРИ ЕКОНОМІКИ ПРЕДСТАВИЛА ТАДАТУ НА IV МІЖНАРОДНІЙ НАУКОВО-ПРАКТИЧНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ “ТУРИЗМ І ГОСТИННІСТЬ: СТАН, ПРОБЛЕМИ, ПЕРСПЕКТИВИ”

Викладач кафедри економіки Демко Валентина Сергіївна 18 та 19 жовтня 2018 року взяла участь у IV Міжнародній науково-практичній конференції “Туризм і гостинність: стан, проблеми, перспективи”, що відбулась у Черкаському Національному Університеті імені Богдана Хмельницького.

Учасниками конференції були фахівці туристичної та готельно-ресторанної справи Польщі, Молдови, Грузії, Угорщини та понад 15 делегацій з різних вищих навчальних закладів України. Насичене пленарне засідання вражало гостей та господарів своєю різноманітністю доповідей та обговоренням актуальних проблем, основних напрямів розвитку туристичної діяльності в країнах, що були представлені на конференції.

Підіймались питання законодавчої політики, нормативної документації,  статистичних звітів, сучасного стану та перспектив розвитку туристичної інфраструктури України. Закордонні фахівці ділились своїми позитивними практичними результатами.

Не обійшлося й без оглядової екскурсії містом та виїзду до основних туристичних об’єктів Черкащини.

Учасники конференції відвідали садибу, музей Богдана Хмельницького, музей Т.Г. Шевченко, 1000-літній дуб Максима Залізняка, Жіночий монастир у Холодному ярі,  Монастирське озеро, де козаки освячували зброю, Музейно-етнографічний комплекс “Дикий хутір”, багато церков та пам’яток архітектури.

Конференція продемонструвала весь професіоналізм організації проведення міжнародних конференцій в Україні, дала змогу презентувати ТДАТУ на освітянському просторі туристичної спеціалізації.