Магістри спеціальності «Маркетинг» пройшли курс «Smart exporter: електронні ресурси, регулювання та вимоги для експорту до ЄС»

У жовтні 2021 року магістранти спеціальності «Маркетинг» пройшли курс «Smart exporter: електронні ресурси, регулювання та вимоги для експорту до ЄС», який розвиває навички використання великої кількості сучасних онлайн-інструментів для отримання аналітичної, регуляторної та маркетингової інформації, дає розуміння суті регулювань і стандартів Європейського Союзу у процесі ведення експортної діяльності. Студенти мали нагоду поглибити знання щодо регулювань та пов’язаних з ними інформаційних систем.

Цінність знань, набутих протягом курсу полягають у ознайомленні з практичними кейсами та сучасними інструментами, які відповідають інформаційним потребам українських експортерів, які планують розвивати бізнес на європейському ринку.

Магістранти виконували інтерактивні завдання та брали активну участь в онлайн-обговореннях. Всі студенти, зареєстровані на курс, успішно виконали завдання та отримали електронний сертифікат.

Студенти планують й надалі підвищувати свою кваліфікацію у сфері експорту, тому взяли на озброєння курс з системного експорту «Експорт, ринки ЄС та інтернаціоналізація бізнесу». Маркетологи висловлюють вдячність куратору та завідуючій кафедрою маркетингу Легезі Дар’ї Георгіївни за можливість долучитися до світового досвіду стимулювання експорту.

Приклад отриманного сертифіката