ПРЕДСТАВНИКИ ТДАТУ ВПЕРШЕ НА МІЖНАРОДНІЙ ТУРИСТИЧНІЙ ВИСТАВЦІ В КИЇВІ

Викладач кафедри бізнес-консалтингу та міжнародного туризму ТДАТУ, куратор спеціальності «Туризм» та офіційний партнер туристичної компанії “TURAL” Демко Валентина Сергіївна відвідала визначну подію туристичного спільництва – Міжнародну туристичну виставку «UITT-2019».

Це були яскраві, продуктивні та незабутні три дні, які промайнули дуже швидко!

Більше 350 учасників: туроператори, готелі, авіакомпанії та аеропорти, національні та регіональні туристичні організації, профільні асоціації, онлайн бронювання тощо. Серед них лідери туристичного рику України: TUI Ukraine, Join Up!, Coral Travel, Pegas Touristik Украина, Kompas Ukraine, ANEX Tour Ukraine, Travel Professional Group, Феєрія Мандрів.

23 країни світу: Азербайджан, Албанія, Болгарія, Греція, Грузія, Домініканська Ресубліка, Єгипет, Ізраїль, Іспанія, Італія, Кіпр, Куба, Марокко, Палестина, Словаччина, Словенія, США, Туніс, Туреччина, Угорщина, Україна, Чорногорія, Шрі-Ланка!

39 міст та регіонів України: міста: Вінниця, Дніпро, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кам’янець-Подільський, Київ, Коломия, Кривий Ріг,  Луцьк, Миколаїв, Мукачеве, Одеса, Полтава, Суми, Тернопіль, Трускавець, Ужгород, Херсон, Черкаси, Чернігів, Яремче, Кирилівка (Запорізька обл.), смт Щасливцеве (Херсонська обл.), Вигода (Івано-Франківська область); регіони: Вінниччина, Волинська область, Дніпропетровська область, Закарпаття, Запорізька область, Івано-Франківщина, Миколаївщина, Одещина, Полтавщина, Рівненщина, Сумщина, Тернопільщина, Херсонщина, Черкащина, Чернігівщина!

102 години ділової програми з найпривабливішими пропозиціями сезону від провідних гравців туристичного ринку та найактуальніші теми: європейське майбутнє українських готелів, перспективи розвитку внутрішнього туризму України та розвиток круїзного туризму, основні напрямки у розвитку зеленого туризму, а також байерсною програмою Visit Azerbaijan.

Насичена, цікава та неймовірно корисна програма виставки дала можливість набути потрібних контактів на подальшу співпрацю, відкрити нові можливості в роботі, зарядитися позитивною енергією та новими ідеями.

Дякуємо організаторам та учасникам за плідну роботу та високий рівень професіоналізму!