ВИКЛАДАЧ КАФЕДРИ БІЗНЕС-КОНСАЛТИНГУ ТА МІЖНАРОДНОГО ТУРИЗМУ НА МІЖНАРОДНОМУ ОСВІТНЬОМУ ФОРУМІ «УКРАЇНА – БОЛГАРІЯ»

B paмкax poзвиткy Укpaїнo-Бoлгapськoгo співробітництва в Іженерному інституті Запорізького національного університету відбувся Міжнародний освітній форум «Україна – Болгарія».

У числі учасників форуму представником від Таврійського державного агротехнологічного університету була викладач кафедри бізнес-консалтингу та міжнародного туризму, куратор групи спеціальності «Туризм» та офіційний партнер туристичної компанії “TURAL” Демко Валентина Сергіївна.

Метою форуму стало обговорення співробітництва закладів вищої освіти України та Болгарії у сфері туризму, культури, освіти і науки, формування сучасного освітнього простору в контексті євроінтеграційних процесів.

Під час заходу учасники ділилися досвідом в галузі освіти, науки, туризму, висловлювали думки та свої розробки в освітньому та туристичному направленні.

Представники болгарської делегації ознайомили студентів та співробітників вищих навчальних закладів України з культурою та традиціями болгарського народу, з освітніми установами Республіки Болгарія, презентували програму стажування українських студентів в Болгарії.