СТУДЕНТИ ФАКУЛЬТЕТУ ЕКОНОМІКИ ТА БІЗНЕСУ ДІЛИЛИСЯ ДУМКАМИ З ПРИВОДУ ПРОБЛЕМ ТА ПЕРСПЕКТИВ ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ УКРАЇНИ

Щороку студентська рада факультету економіки та бізнесу проводить наукову конференцію «Проблеми та перспективи економічного розвитку України». На цьогорічній конференції науковий відділ факультету вирішив надати можливість виступити із презентацією своїх доповідей по одному представнику із кожної спеціальності для більш глибшого висвітлення та аналізу головної теми.

На студентській конференції доповідали Марченко Катерина (тема – Оподаткування сільськогосподарських товаровиробників), Солонцов Олександр (тема – Електронне урядування в аграрному секторі економіки України), Плясецька Вікторія (тема – Проблеми та перспективи розвитку експорту малих господарств), Щербаков Кирило (тема – Проблеми обліку позикових ресурсів), Дубініна Вікторія (тема – Конкурентна позиція підприємства на ринку молокопродуктів та шляхи її зміцнення), Ревуцька Ганна (тема – Теоретичні засади розвитку селянських господарств), Шило Анастасія (тема – Організація управління кар’єрою персоналу на підприємстві) та Новікова Олена (тема – Державна підтримка фермерських господарств в Україні).

Прослухавши виступ кожного, можна зробити висновок, що аграрно-промисловий сектор економіки України має певні труднощі, але їх можливо подолати завдяки заходам, запропонованим нашими учасниками, які розглядали проблеми з різних боків.

На конференції відбулась жвава дискусія за участю доповідачів та учасників конференції. Це свідчить про те, що проблеми, які означили доповідачі, виявились цікавими для усіх присутніх.

Дякуємо доповідачам та аудиторії за участь у студентській конференції! Бажаємо успіхів у подальшій науковій діяльності!

Плясецька Вікторія, голова інформаційного відділу

студентської ради ФЕБ