Повернення до змішаної форми навчання з 7 грудня

Кафедра публічного управління, адміністрування та права нагадує, що відповідно до наказу 1636-К від 26 листопада 2020 року, у період з 07 грудня 2020 року до 25 грудня 2020 року для здобувачів вищої освіти всіх курсів та спеціальностей у Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного діятиме змішана форма навчання.
У цей час проходитимуть підсумкові модульні контролі з навчальних дисциплін, складання іспитів та захист курсових робіт.
Так, для здобувачів вищої освіти спеціальності 281 “Публічне управління та адміністрування” всіх курсів навчання захист курсових робіт проводитиметься у п’ятницю 11 грудня 2020 року.
Для захисту курсових робіт призначено комісію у складі:
Олексенко Романа Івановича
Єфіменко Людмили Миколаївни