Персонал кафедри ПУАП пройшов ознайомлення з нормативними документами про запобігання корупції

У сучасних умовах відкритості інформації та всеохоплюючої діджиталізації суспільства, одним з найважливіших принципів у освітньому середовищі є дотримання основ академічної доброчесності.
Академічна доброчесність — це сукупність етичних принципів, якими керуються всі учасники освітнього процесу при здійсненні освітньої та наукової діяльності, зокрема при навчанні та викладанні.
Контроль дотримання принципів академічної доброчесності науково-педагогічними працівниками та здобувачами освіти має на меті забезпечення довіри до результатів навчання, а також наукових чи творчих досягнень, прозорості та зрозумілих критеріїв при оцінюванні знань здобувачів.

26 лютого 2021 року на засіданні кафедри публічного управління, адміністрування та права розглянуто питання запобігання корупції.
Відомість персонального ознайомлення співробітників кафедри із нормативними документами можна переглянути за посиланням.