ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту наукових робіт Малої академії наук

28 лютого 2021 року відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук. В зв’язку з карантинними обмеженнями він відбувався за допомогою відеозв’язку. У відділенні економіки свої науково-дослідні проекти захищали 15 учнів Запорізької області, в тому числі:

– Загайнов Кирило – учень 9 класу Мелітопольського ліцею № 5, тема роботи “Пільгові ставки ПДВ для сільськогосподарських підприємств” (науковий керівник – к.е.н, доцент кафедри фінансів, банківської справи та страхування Сергій Косторной);

– Калініна Валерія – учениця 11 класу Мелітопольської загальноосвітньої школи № 14, тема роботи “Фінансовий менеджмент на підприємстві в умовах невизначеності” (науковий керівник – к.е.н, доцент кафедри фінансів, банківської справи та страхування Наталя Захарова).

Наукові роботи учнів, їх доповіді, презентації та постери оцінювало поважне журі, до складу якого була запрошена, зокрема, к.е.н., доцент кафедри фінансів, банківської справи та страхування Наталя Рубцова.

З нетерпінням чекаємо підбиття підсумків конкурсу та бажаємо перемоги учням та їх науковим керівникам!