Саме ми сьогодні вирішуємо, як виглядатиме світ завтра

Одним із стратегічних завдань кафедри менеджменту Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного є налагодження виробничих зв’язків із провідними вузами країн ЄС. Плідним початком багаторічних ефективних доробок в цьому напрямі стала дружня відкрита зустріч, яка відбулась 17 лютого 2021 року на базі кафедри менеджменту ТДАТУ у форматі інтернет-конференції. Зокрема, гарант спеціальності 073-«МЕНЕДЖМЕНТ» Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного, докторка економічних наук, професорка Світлана НЕСТЕРЕНКО з метою набуття новітнього продуктивного досвіду щодо побудови системи виробничого –комерційного менеджменту, а також в сфері адміністрування публічних громадських установ організувала першу відкриту творчу ознайомлювальну зустріч – нараду із представниками Економічного університету міста Вроцлава Польща на чолі із доктором економічних наук Даріушем Павлішчи (dr inż. nauk ekonomicznych, Universytet Ekonomiczny we Wroclawiu. Politechnika w Czernichovie – Dariusz Pawliszczy).

Останній є провідним науковим діячем та видатним представником-ментором міста Громадка. Саме на прикладі громади свого рідного населеного пункту пан Даріуш викладав у вигляді презентації із мовним супроводом за допомогою засобів Zoom майбутнім топ-менеджерам – магістрантам 1 курсу навчання та студентам 4 курсу освітнього рівня «Бакалавр» спеціальності 073 актуальні аспекти сучасної трансформації економіки, зокрема щодо місцевого самоврядування в умовах Європейського Союзу. Також доповідаючий у своїх презентаціях висвітлив актуальні питання щодо положення молоді, в тому числі й української, на світовому ринку праці, зокрема на внутрішньому ринку праці міста Громадка.

Закликаючи до двосторонньої співпраці, польська сторона поступово розкрила аспекти сучасної підготовки майбутніх фахівців у провідних навчальних закладах Польші. До того ж лектори не оминули своєю увагою найгостріші екологічні питання у світовому масштабі та перспективні напрями їх вирішення у поселеннях різного типу своєї рідної країни.

Одним із ключових конструктивних моментів проведеної зустрічі стала домовленість про укладання Угоди, що фактично є задокументованим підтвердженням подальшої багаторічної співпраці між науковю спільнотою Економічного університету міста Вроцлава Польща, зокрема представниками Університету третього покоління міста Громадки у особах Даріуша Павлішчи та директора Божени Кучмач з одного боку та представниками Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного у особі ректора університету Володимира Кюрчева та гаранта спеціальності 073-«Менеджмент» докторки економічних наук, професорки Світлани НЕСТЕРЕНКО з іншого.
Студенти і весь професорсько-викладацький склад кафедри менеджменту Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного висловлюють щиру подяку усім учасникам зустрічі –представникам польської сторони і є особливо вдячними і зворушеними щирістю пана Даріуша Павлішчи, який так творчо сформулював резюме проведеної події «Саме ми сьогодні вирішуємо, як виглядатиме світ завтра»!