Перша неділя листопада – День працівника соціальної сфери

З 1999 року Указом Президента України на підтримку ініціативи працівників системи органів праці та соціальної політики у першу неділю листопада відзначається професійне свято – День працівника соціальної сфери.

У сучасних умовах розвитку України стає гострою проблема правового захисту кожного громадянина, обґрунтування правової доцільності його побутової поведінки, професійної, політичної та інших видів діяльності. Соціальна робота – це мистецтво налагоджувати зв’язки між людьми.

Це професійне свято є свідченням високої оцінки державою ролі працівників, які щоденно забезпечують реалізацію державної політики з питань соціального захисту, зайнятості, організації оплати та безпеки праці, трудових відносин.

Соціальна сфера в Україні представлена широким спектром державних, комунальних, громадських, комерційних установ, організацій, об’єднань. Саме вони кожного дня опікуються тим, щоб громадяни похилого віку, особи з інвалідністю, сім’ї з дітьми та всі, хто опинився в складній життєві ситуації, отримали необхідну соціальну допомогу.

кафедра ФОО