Молодий науковець кафедри ПТБ у розв’язанні проблем розвитку бізнес-середовища

25 жовтня 2021 року в Рівненському державному гуманітарному університеті на базі кафедри економіки та управління бізнесом відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція “Стан та перспективи розвитку бізнес-середовища в умовах сучасних викликів”. Робота конференції проводилась за напрямами:

• Економіка
  • Маркетинг
  • Інформаційне забезпечення управлінської діяльності
  • Актуальні проблеми фахової підготовки економістів і маркетологів

В роботі конференції взяв участь 71 молодий науковець з 15 закладів вищої освіти України. Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного представляв кандидат економічних наук, доцент кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності Грицаєнко Микола Ігорович.

За підсумками роботи конференції були опубліковані матеріали, з якими можна ознайомиться в репозитарії університету та на сторінці “Конференції” сайту кафедри ПТБ.

Автор: Галина ГРИЦАЄНКО, доцент