Участь студентів кафедри ПТБ у конкурсі наукових робіт

Щорічно восені в Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного  проводиться І тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей.

Основними завданнями конкурсу є: виявлення та розвиток обдарованих студентів, сприяння реалізації їх здібностей,  стимулювання творчого самовдосконалення студентської молоді, популяризація досягнень науки, техніки та інноваційних технологій, залучення провідних вчених, наукових, науково-педагогічних працівників до активної роботи з обдарованою студентською молоддю, формування команд для участі в міжнародних олімпіадах, конкурсах, турнірах, підвищення активності студентів у проведенні наукових досліджень, розвиток їх творчих здібностей шляхом використання результатів наукової діяльності в лабораторних, практичних роботах, курсових і дипломних роботах та проектах, тощо.

Цього року від кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності у І турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з економічних наук беруть участь:

Розумейко Анастасія, 11сПТ, тема:  «Наукові підходи до оцінки стану економічної діяльності підприємства» (керівник – доц. Андрєєва Л.О.);

Кузнєцова Кіра, 21МБ ПТ, тема:  «Соціальне підприємництво як інноваційна модель бізнесу в Україні» (керівник – доц. Завадських Г.М.);

Федорець Максим, 21МБ ПТ, тема:  «Економіко-статистичний аналіз ринку м’ясних консервів» (керівник – доц. Педченко Г.П.).

За результатами I туру конкурсна комісія університету приймає рішення щодо участі студентів у II турі конкурсу Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт. Впевнені, роботи наших здобувачів отримають високу оцінку комісії.

Автор: Ганна ПЕДЧЕНКО, доцент