Перемога в заключному етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

11-12 квітня 2019 року завершився заключний етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності “Економіка сільського господарства та АПК”, який проходив у Подільському державному аграрно-технічному університеті.

Завданням конкурсу було виявлення та розвиток обдарованих студентів, сприяння реалізації їх здібностей, формування творчого покоління молодих науковців та практиків для різних галузей суспільного життя, стимулювання творчого самовдосконалення студентської молоді, пропаганда досягнень науки, техніки та інноваційних технологій. На конкурс надійшли студентські наукові роботи з 42 вищих навчальних закладів України.

У запеклій боротьбі ІІ місце в конкурсі виборола здобувач ступеня вищої освіти “Магістр”  спеціальності “Підприємництво, торгівля та біржова діяльність” Іванова Олена (група 11 МБ ПТ). Під керівництвом доктора економічних наук, професора Яворської Тетяни Іванівни Олена підготувала змістовну, практично орієнтовану наукову роботу про перспективи відродження тваринництва в регіоні.

Колектив кафедри вітає Олену і Тетяну Іванівну з перемогою та бажає нових наукових здобутків!