Мелітополь – місто твоєї мрії

«Саме тут твоя мрія» – під таким девізом у Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного за сприяння Мелітопольської міської ради вперше проходить інформаційно-розважальний захід «Мелітополь – місто твоєї мрії». Захід проводиться для школярів випускних класів міста Мелітополя. Метою проведення є знайомство із можливостями для самореалізації, що створено для молоді в нашому місті.

Викладачі кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності виступають в ролі спікерів у двох локаціях: «Мелітополь – місто майбутнього» та «Від ідеї до власної справи».

Перша локація – «Мелітополь – місто майбутнього» знайомить учасників заходу з позитивними змінами, що відбуваються у нашому місті, а також із планами розвитку міста у майбутньому.

У другій локації «Від ідеї до власної справи» школярам презентують роботу бізнес-інкубатору, який функціонує у Мелітополі на базі ТДАТУ при підтримці місцевої та обласної влади.

Робота на локаціях ведеться дуже активно, відбуваються жваві обговорення та дискусії.

Сподіваємось, що результатом заходу буде активізація участі молодих людей в розвитку міста Мелітополя.