Опитування здобувачів вищої освіти щодо дотримання академічної доброчесності

Опитування щодо академічної доброчесності та якості освіти проводить команда проєкту «Ініціатива академічної доброчесності та якості освіти» – Academic IQ, що впроваджується Американськими Радами з міжнародної освіти.

МЕТА опитування – вивчити стан академічної доброчесності та якості освіти в університеті.

За результатами такого опитування команда проєкту Academic IQ підготує пропозиції по підвищенню якості освітньої діяльності та якості вищої освіти в університеті.

Опитування АНОНІМНЕ. Зібрана інформація не буде поширюватися, а доступ до неї будуть мати лише представники університету та команда проєкту.

Анкета розроблена командою проєкту «Ініціатива академічної доброчесності та якості освіти», що адмініструється Американськими Радами з міжнародної освіти, за підтримки Посольства США в Україні, у 2020 році.

13 грудня 2021 року куратором груп 31 ПТ та 11сПТ, к.е.н., доцентом кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності Андрєєвою Ларисою Олександрівною, було організовано та проведено опитування здобувачів вищої освіти підшефних груп щодо дотримання ними академічної доброчесності та якості освіти в університеті.

Автор: Лариса АНДРЄЄВА, доцент