Атестація здобувачів вищої освіти дуального навчання на кафедрі менеджменту

7 грудня 2021 року  на кафедрі менеджменту відбулася атестація здобувачів вищої освіти, які навчаються за дуальною формою навчання у  1 семестр 2021-2022 н.р.

Відповідно до наказу та укладених з підприємствами договорів в поточному семестрі 21 здобувач вищої освіти спеціальності 073 «Менеджмент» поєднує навчання з роботою на виробництві за системою дуальної освіти.

Підсумкова атестація здобувачів освіти за дуальною формою навчання здійснювалась у формі публічної презентації.

За результатами відкритого засідання підвелися підсумки, надавалися  рекомендації щодо організації процесу навчання за дуальною формою навчання по спеціальності. За результатами звітування та на основі
виданих  атестаційних листів з підприємств всі здобувачі були атестовані.