Профорієнтаційна робота кафедри ПТБ

До комунального закладу “Мелітопольський ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів” Запорізької обласної ради було запрошено представників кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного.

14 грудня 2021 року к.е.н., доцент кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності Андрєєва Лариса Олександрівна завітала до ліцею-інтернату, де розповіла випускникам одинадцятих класів про основні умови вступу 2022 року та з задоволенням відповіла на всі поставлені питання.

Було ґрунтовно розглянуто:

• необхідність та правила проходження пробного ЗНО-2022;
  • правила реєстрації для участі у пробному ЗНО-2022;
  • графік проведення пробного ЗНО;
  • основні умови прийому-2022;
  • особливості ЗНО/ДПА-2022 (терміни проведення, максимальна кількість предметів ЗНО, обов’язкові предмети ДПА);
  • перелік спеціальностей у ТДАТУ;
  • особливості вступу до ТДАТУ.

Колектив  кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності сподівається на  подальшу співпрацю та бажає майбутнім абітурієнтам вдалого вступу до обраних вишів!

Автор: Лариса АНДРЄЄВА, доцент