Онлайн зустріч студентів 11 МК з директором мережі мобільного зв’язку м. Мелітополя Чумаком О. А.

19 травня 2020 року у студентів групи 11 МК згідно запланованих зустрічей з представниками бізнесу, спеціалістами у галузі маркетингу під час навчальної практики в онлайн-режимі відбулась зустріч з директором мережі мобільного зв’язку м. Мелітополя Чумаком Олександром Анатолійовичем. Доповідач розповів студентам про свій досвід 22-річної роботи на ринку комп’терної техніки та послуг з її ремонту, зокрема, мобільних телефонів. Після «мобільного буму»  у 2003 – 2007 роках, коли кожна сім я купувала комп ютер, телефон, а організації замовляли велику партії цих пристроїв та аксесуарів до них, кардинально змінилась ситуація на ринку подібних товарів: ринок є насиченим, а продажі перебувають на одному рівні… Потрібен маркетинг з його  виваженим впливом на споживача, потужним, але на етичних принципах. Доповідач розповів, як відкривав перший магазин комп’ютерної техники у рідному місті, як залучав клієнтів, які існували та існують ризики бізнесу а також, що є головним у спілкуванні з клієнтами та взаємодії з постачальниками.