Онлайн зустріч студентiв 2 та 3 курсу з менеджером з просунення проектів Доловим Сергієм

19 травня 2020 року на кафедрі маркетингу Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного в рамках проведення навчальної практики відбулася он-лайн зустріч студентів другого та третього курсів спеціальності «Маркетинг» з випускником університету, нині успішним підприємцем, менеджером з просунення проектів Доловим Сергієм.

Сергій розповів про етапи свого становлення як підприємця. Його коротка доповідь на тему: «Партнерський маркетинг або бізнес на дивані» з невеликою презентацією з перших слів визвали шквал питань у слухачів. На питання: «З чого все починалося?», – Сергій відповів: «2014 рік. У мене є: енергія, небагато часу, бажання робити на себе, бажання багато заробляти, тверде розуміння того, що все прийдеться робити самому. Нема: грошей та дороги назад». Тобто, він описав класичну ситуацію, в якій зараз знаходяться майже всі його слухачі, і показав на власному прикладі як можна  при цьому «зробити себе».

Сергій – фрилансер, працює  в Інтернет-мережі та зараз просуває банківські продукти. Він розповів, як працює партнерський маркетинг, а саме, як клик клієнта конвертується в покупку, як відстежуються конверсії, як партнер отримує винагороду, а ви – продаж, як партнерська програма захищає інтереси і вебмастера, і рекламодавця та ще багато цікавого та важливого для даного бізнесу. Ця тема оказалася дуже актуальною для аудиторії і тому під час та після доповіді Сергію задавали багато суто професійних питань з просунення конкретних рекламних проектів з мінімальними фінансовими вкладеннями на які Сергій з задоволенням відповідав та надавав свої поради. Він показав нашим студентам на власному досвіді як можна стати успішним і заможним, працюючи в своїй рідній країні, у своєму місті.

Зустріч видалася дуже цікавою і корисною. Дякуємо Вам, Сергію!

к.е.н., доцент кафедри маркетингу Арестенко Т.В.