Початок навчальних практик «Вступ до фаху» та «Туристична діяльність»

Початок навчальних практик «Вступ до фаху» та «Туристична діяльність»: об’єкти, завдання

З 18.05.20р. на кафедрі БКМТ стартували дві навчальні практики для студентів спеціальності 242 «Туризм»: для першого курсу «Вступ до фаху», для другого курсу «Туристична діяльність». З об’єктами досліджень та завданнями практик студенти ознайомились під час вступного заняття в режимі відео конференції на платформі ZOOM.

Для 1 курсу об’єктом дослідження є туризм як суспільний феномен, складна соціоеколого-економічна система, яка охоплює географічні, соціокультурні, екологічні, економічні, організаційно-правові аспекти, процеси і явища, пов’язані з комфортним та безпечним подорожуванням. Основними завданнями практики є напрацювання практичних навичок щодо пошуку туристичних об’єктів, розрахунку вартості туристичного маршруту, регламентації діяльності туристичних фірм, прав та обов’язків фахівців цієї галузі.

Здобувачі освіти 2 курсу розглядають туризм як сферу професійної діяльності, яка передбачає формування, просування, реалізацію та організацію споживання туристичного продукту, послуг суб’єктів туристичної діяльності з організації комплексного туристичного обслуговування в індустрії туризму. Основними завданнями для цього курсу є практична реалізація знань щодо розробки анімаційних послуг та туристичних маршрутів, пошуку мотиваційних механізмів збільшення попиту на ці послуги.

Таким чином об’єкти та завдання практики окреслюють коло питань, які будуть вирішуватись під час проходження навчальних практик з метою освоєння переліку компетентностей, якими повинні володіти фахівці цього напряму діяльності.