Навчальна практика на кафедрі обліку і оподаткування

10 червня 2020 року в межах навчальної практики для студентів 1-3 курсу спеціальності 071 «Облік і оподаткування» було проведена он-лайн зустріч з провідним фахівцем з міжнародної корпоративної звітності та аудиту в компанії Метро Кеш енд Керрі Україна (Metro Cash and Carrry Ukraine) — Лісничою Тетяною В’ячеславівною, що має більше 15 років досвіду роботи в крупних іноземних компаніях, таких як Еренст енд Янг (Ernst and Young) – консультант відділу глобальної і корпоративної звітності; Якобс Доу егбертс (Jacobs) – керівник проектного направлення по впровадженню фінансового модуля в SAP, а також досвід роботи в компанії СК Джонсон (SC Johnson) і Ranbaxy.

Тетяна В’ячеславівна розповіла про свій досвід роботи в міжнародних компаніях, про нові тренди та можливості практичної діяльності бухгалтерів за умов дистанційної роботи у теперішніх умовах з використанням цифрових продуктів. Особливу зацікавленість у студентів викликали надані рекомендації з першочергового набуття конкретних компетенцій протягом навчання у ТДАТУ, які необхідні бухгалтеру, аудитору та спеціалісту з оподаткування для впевненого конкурування на ринку праці.

Кафедра обліку і оподаткування ТДАТУ щиро вдячна Тетяні В’ячеславівні за проведений тренінг для студентів спеціальності обліку і оподаткування та сподівається на подальшу співпрацю.