НА КАФЕДРІ БКМТ ПРОЙШОВ ЗАХИСТ НАВЧАЛЬНИХ ПРАКТИК.

11 червня на кафедрі бізнес-консалтингу та міжнародного туризму відбувся публічний захист навчальних практик.
Студенти напряму підготовки 051“Економіка” та 242 «Туризм» на протязі 4 тижнів проходили навчальну практику. Метою практики є застосовувати в практичній діяльності одержаних студентами у навчальному закладі знань, професійних умінь та навичок, що дозволять їм адоптуватися до реальних ринкових умовах.
Студенти спеціальності 051“Економіка” в процесі проходження практики ознайомились з освітньо-професійну програму та особливостями її реалізації в університеті, розширили своє уявлення про майбутню професії та вимог ринку праці до фахівців їх кваліфікації, набули навичок ефективного використання сучасних комп’ютерно-інформаційних технологій у своїй діяльності тощо. В якості фінального звіту були презентовані комерційні ідеї студентів опрацьовані за принципами бізнес-моделі «Канва».
Завдання навчальної практики для спеціальності 242 «Туризм» були: вивчення законодавчих актів, які регламентують правове поле діяльності туристичних підприємств у світі та в Україні; розгляд загальних тенденцій розвитку туристичного бізнесу в світі, виділення особливостей та прогнозування перспективних напрямів; оволодіння навичками складання переліку послуг туристичного підприємства та будови його організаційної структури; розуміння суті туристичного маршруту, його розробки та економічного обґрунтування тощо Студенти виступили з доповідями і презентаціями у відповідності з своїм індивідуальним завданням.
Студенти та викладачі кафедри мали можливість поспілкуватися, обмінятись ідеями та враженнями. Дуже цікавим виявився досвід співпраці двох спеціальностей. Усі присутні отримали заряд позитивних емоцій та додатковий багаж корисного досвіду.