НА ФАКУЛЬТЕТІ ЕКОНОМІКИ ТА БІЗНЕСУ ОБРАЛИ КРАЩОГО КУРАТОРА АКАДЕМІЧНОЇ ГРУПИ

Виховна робота кафедр факультету передбачає діяльність викладачів, що здійснюється як під час організації та проведення навчального процесу, так і поза його межами.

Під час організації та проведення навчального процесу викладачі кафедр намагаються сформувати у студентів певний світогляд на широке коло питань економічного, політичного, правового та соціального життя суспільства.

Виховна робота кафедр поза межами навчального процесу передбачає організацію та проведення доволі різноманітних заходів: зустрічей з фахівцями різного профілю та цікавими особистостями з різних галузей сучасного знання університету, міста, району, області; тематичних екскурсій та вечорів відпочинку; бесід із студентами, що мешкають у гуртожитках.

Головну роль у здійсненні виховної роботи відіграють куратори академічних груп. Дiяльнiсть куратора розглядається не тільки як діяльність вихователя, але i як діяльність керівника, педагогічні якості i здібності якого впливають на рівень працездатності студентського колективу та мiжособистих відношень в академiчнiй групі.

Підсумки роботи кураторів факультету підводяться наприкінці кожного навчального року в межах університетського конкурсу «Кращий куратор академічної групи» (далі Конкурс), що передбачає три етапи.

На першому етапі Конкурсу куратори звітують на засіданнях відповідних кафедр, під час яких визначається кращий куратор по кафедрі. Другий тур передбачає представлення кращими кураторами кафедр результатів своєї діяльності на засіданні зборів кураторів факультету.

Оцінювання роботи кращих кураторів факультету економіки та бізнесу проводить конкурсна комісія конкурсу «Кращий куратор академічної групи» ТДАТУ імені Дмитра Моторного у складі: Ломейка О.П., проректора з НПР – голова комісії; Грицаєнка І.М., помічника ректора з ОВР та студентських справ; Зімонової О.П., заст. голови профкому з ОВР; Васильченко О.О., заступника декана факультету економіки та бізнесу з ОВР;  Шлєіної Л.І., заступника декана факультету агротехнологій та екології; Марченко К.Ю., голови студентської ради факультету.

Цього навчального року другий етап Конкурсу відбувся 10 червня 2020 року. Членами конкурсної комісії було заслухано звіти кураторів факультету, що стали переможцями 1-го туру конкурсу «Кращий куратор академічної групи» ТДАТУ: Завадських Г.М., к.е.н., доцента кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності (куратора груп 41-ЕП та 21-сПТ), Нестеренко С.А., д.е.н., професора, завідувачку кафедри менеджменту (куратора групи 21-МН), Демко В.С., викладача кафедри бізнес-консалтингу та міжнародного туризму (куратора груп 21-ТР), Якушеву І.Є. (к.е.н., доцента кафедри фінансів, банківської справи та страхування (куратора групи 21-ФБ), Голуб Н.О., к.е.н., доцента кафедри обліку і оподаткування (куратора групи 11-ОО), Нестеренко О.М., к.н. з держ. упр. (куратора групи 11-ПУ), Шквирю Н.О., к.е.н., доцента кафедри маркетингу (куратора груп 41-МК та 21-сМК).

За рішенням конкурсної комісії конкурсу «Кращий куратор академічної групи» ТДАТУ переможцем  2-го туру конкурсу «Кращий куратор академічної групи» було визнано викладача кафедри бізнес-консалтингу та міжнародного туризму Демко Валентину Сергіївну, куратора групи 21-ТР, яка буде представляти факультет  у 3-му турі конкурсу «Кращий куратор академічної групи» ТДАТУ імені Дмитра Моторного.

Дякуємо усім кураторам за роботу! Бажаємо подальшої плідної праці у роботі зі студентами!

Вітаємо Демко Валентину Сергіївну зі перемогою у Конкурсі! Побажаємо їй успіхів у фіналі Конкурсу! Вболіваємо за Валентину Сергіївну!

Васильченко О.О.,

заст. декана фвкультету з ОВР