Науково-практична конференція здобувачів вищої освіти на кафедрі ПТБ

Сьогодні, 18 листопаду 2020 року, відбулося засідання науково-практичної конференції здобувачів вищої освіти на кафедрі підприємництва, торгівлі та біржової діяльності. Через складні епідеміологічні умови засідання відбувалося в режимі відео-конференції.

До участі в роботі секції “Підприємництво, торгівля та біржова діяльність” понад 40 здобувачів вищої освіти – члени студентських наукових гуртків – підготували виступи, тези яких будуть опубліковані в збірнику матеріалів конференції. Кращі з представлених доповідей були заслухані безпосередньо на засіданні конференції, доповідачі відповіли на численні питання та отримали схвальні відгуки (їхні презентації наведені далі).

Презентація доповіді Водяницької Я.

Презентація доповіді Жукової Є.

Презентація доповіді Іванова Д.

Презентація доповіді Краевої О.

Презентація доповіді Лебедки А.

Презентація доповіді Сизоненко А.

Найкращим був одноголосно визнаний виступ здобувача вищої освіти Іванова Дениса (група 11 МБ ЕМ, керівник – кандидат економічних наук, доцент Грицаєнко Галина Іванівна)