НАЙКРАЩІ СТУДЕНТИ ФАКУЛЬТЕТУ ЕКОНОМІКИ ТА БІЗНЕСУ 2020 РОКУ. Параграф 3

Знайомтесь!  Переможці конкурсу “Студент року – 2020” на рівні факультету:

Студент  – артист року – Попович Софія (група 21-МН)

“Талановита людина – талановита в усьому”. Це саме про Софію! Її спів ви можете почути на будь-якому концерті чи заході університету. Концерт до 8 березня, Дня вчителя, Party першокурсників, Масляна, випуск магістрів – всі ці свята не обходяться без співу Софії. Вона з легкістю може зіграти будь-яку мелодію на скрипці, допомогти у підготовці заходу та вигадати концертний номер. Проте, творча діяльність не заважає дівчині навчатися на “відмінно”!

Студент  – спортсмен року” – Адлан Муцараєв (група 41-ФБ)

Адлан – справжня спортивна гордість факультету. Він  є переможцем та призером численних міжнародних турнірів з вільної боротьби. У 2019 році в Естонії в м. Кохтла-Ярве пройшли Міжнародні змагання зі спортивної боротьби «KULDKARU OPEN 2019», де Адлан не просто взяв участь у складі національної збірної, а й отримав Диплом за 3-тє місце за результатами змагань. А у 2020 році виборов 3 місце на Чемпіонаті України. Адлан, як голова сектору ДНД, завжди забезпечує контроль за дотриманням порядку при проведенні різноманітних заходів як на рівні факультету, так й на рівні університету.

Олена Васильченко,

заступник декана факультету з ОВР