НАЙКРАЩІ СТУДЕНТИ ФАКУЛЬТЕТУ ЕКОНОМІКИ ТА БІЗНЕСУ 2020 РОКУ. Параграф 4

Знайомтесь!  Переможці конкурсу “Студент року – 2020” на рівні факультету:

Студент  – журналіст року” – Вікторія Плясецька (група 41-МК)

Свою журналістську діяльність Вікторія розпочала, будучи студенткою першого курсу, коли лише писала статті у студентську газету факультету “ФЕБчик” та для сайту університету. На другому курсі Вікторія очолила інформаційний сектор студентської ради ФЕБ. У цей час дівчина почала створювати дизайн для стендів, оголошень, афіш, стінгазет.

Вже більше року веде соціальні мережі факультету. Дякуючи Вікторії, про життя та особистостей факультету знають не тільки в університеті та місті Мелітополі, але й далеко поза їх межами.

Студент  – волонтер року” Наталія Мартинова (група 41-МН)

Волонтерство – це поклик душі, коли ти віддаєш, при цьому не маючи якоїсь вигоди! Чуйність, щирість, самовіддача – все це про Наталю! Волонтерство для неї – це не робота чи гроші, це емоції та прояв духовних цінностей. Наталія “волонтерить” ще з часів шкільної парти, коли збирала “Пасхальний кошик” для бійців АТО, плела маскувальні сітки. На даному етапі навчання вона є волонтеркою молодіжного центру “People.ua”, бере участь у багатьох волонтерських заходах міста, таких як “Том Сойєр Фест”, “Зробимо Україну чистішою”, “Stop торгівлі людьми”, “Подаруй дітям казку” та багато інших. Наталія вирізняється активною громадянською позицією та вірить, що кожен може змінити цей світ на краще!

Олена Васильченко,

заступник декана ФЕБ з ОВР