НАЙКРАЩІ СТУДЕНТИ ФАКУЛЬТЕТУ ЕКОНОМІКИ ТА БІЗНЕСУ 2020 РОКУ. Параграф 2

Знайомтесь!  Переможці конкурсу “Студент року – 2020” на рівні факультету:

Студент –  суспільний діяч року” –  Шило Анастасія  (група 11-МБ МН)

Анастасія – справжня активістка. Жоден захід факультету чи університету не проходить без її участі. Ігри КВН, зльоти відмінників, конференції, екскурсії, спартакіади, квести для першокурсників, квести на честь святкування Хеллоувіну та багато інших – все це заходи, на яких Настя виступає як організатор та помічник. Що важливо, Анастасія не лише сама проявляє активну життєву позицію, а й залучає інших студентів до створення яскравого студентського життя.

Студент – вчений року” – Анастасія Клімова (група 31-ФБ)

Анастасія зі захопленням бере участь у різноманітних наукових конференціях. Виступає як на університетських конференціях, так і на Всеукраїнських. У ІІ-му турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності 072 “Фінанси, банківська справа та страхування” зі спеціалізації “Страхування” серед закладів вищої освіти у Миколаївському національному аграрному університеті Анастасія була нагороджена дипломом ІІІ ступеня за наукову роботу на тему “Медичне страхування в Україні: сучасний стан та перспективи розвитку”.

Олена Васильченко,

заступник декана ФЕБ з ОВР