Майбутні підприємці на першій кураторській годині нового навчального семестру

Сьогодні, 27 січня 2021 року, в першу кураторську годину нового (четвертого) навчального семестру, куратор групи 21ПТ кандидат економічних наук, доцент кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності Лариса Олександрівна Андрєєва привітала своїх студентів з початком навчання, побажала міцного здоров’я, успіхів та наснаги.

На цієї зустрічі було встановлено першочергові завдання групи та перелік тем для обговорення на кураторських годинах протягом навчального семестру. Відбулося переобрання старости та заступника старости групи, про що складено відповідний протокол засідання групи 21ПТ.

Витяг з протоколу засідання групи 21 ПТ

Автор: Лариса Андрєєва, доцент кафедри ПТБ