Наукова конференція студентів та магістрантів на кафедрі маркетингу

18 листопада на кафедрі маркетингу Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного відбулася науково-технічна конференція студентів та магістрантів за напрямом досліджень «Маркетинг». У роботі конференції взяли участь понад 30 учасників. Результати проведених досліджень представили також студенти ДВНЗ «Мелітопольський промислово-економічний коледж» та КиЇвського національного лінгвістичного університету.

Відкрили конференцію асистент кафедри маркетингу Майборода Ганна Олександрівна та доцент кафедри маркетингу Сокіл Яна Сергіївна, які привітали учасників, ознайомили з регламентом та напрямами роботи конференції та побажали плідної роботи. Доповіді відрізнялися актуальністю теми, оригінальністю підходів до вирішення поставлених завдань у межах проведених маркетингових досліджень, коректністю аргументації та переконливістю висновків.

Присутні відзначили високий рівень доповідей учасників конференції, цікавий виклад матеріалу, наголосили на вагомості проведення таких заходів. Студенти продемонстрували свою комп’ютерну підготовку та вміння працювати з програмами Power Point, Microsoft Office, Canva та використовувати ресурси та сервіси Інтернету.

За результатами роботи конференції відзначено найкращі виступи студентів, нагороджено учасників похваленими грамотами. Перемогу здобули такі студенти:

Іванова Тетяна, студентка групи 31 МК. Тема доповіді: «Інструменти маркетингових комунікацій пивоварних підприємств».

Гасич Валерія, студентка групи 11 сМК. Тема доповіді: «Маркетингове дослідження макросередовища ринку твердих сирів»

Вікторова Вікторія, студентка 21 МН «Значення гендерних стереотипів у рекламі»

Загалом конференція пройшла на високому науковому рівні, у дружній атмосфері, та визначила пріоритети подальших наукових досліджень студентської молоді. Колектив кафедри висловлює вдячність учасникам та науковим керівникам за проведену роботу.