АТЕСТАЦІЯ ЗДОБУВАЧІВ ДУАЛЬНОЇ ФОРМИ НАВЧАННЯ

Дуальна форма здобуття вищої освіти у ТДАТУ – це можливість одночасно навчатися в університеті та працювати за фахом, переймаючи досвід провідних підприємств. Це ідеальні умови для старту кар’єри та розвитку професійного таланту.

25 студентів спеціальності «Маркетинг» здобувають освіту за дуальною формою на підприємствах:  ТОВ «Інструмент-Центр», ТОВ «Пріоритет Мелітополь», ТОВ «ПРОМ ТЕПЛИЦЯ», ТОВ «РУШ», ГО «Кіберспортивний Мелітополь», ТОВ «МПІ-АГРО», ТОВ «Стиль Д», ПП «Рейс», МФ ТОВ «Хегельман Транспорте Юкрейн», ФОП Зеленова О.О., ФОП Устіновський О.А. тощо.

9 грудня 2021 року відбулась атестація здобувачів вищої освіти спеціальності «Маркетинг». Студенти представили змістовні доповіді та презентації, де продемонстрували набуті професійні практичні навички та вміння, здобуті під час дуального навчання. Також було надано ґрунтовні пропозиції щодо удосконалення та поліпшення рівня організації дуального навчання.

Представники підприємств, з якими укладено договір співробітництво та договір  про здобуття вищої освіти за дуальної формою оцінили високу якість виконання робіт студентами та їх постійне прагнення до підвищення професійного рівня.