ПРЕЗЕНТАЦІЯ БІЗНЕС-ПРЕКТІВ СТУДЕНТІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ 051 «ЕКОНОМІКА»

ПРЕЗЕНТАЦІЯ БІЗНЕС-ПРЕКТІВ СТУДЕНТІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ 051 «ЕКОНОМІКА» В РАМКАХ НАВЧАЛЬНОЇ ПРАКТИКИ «ВСТУП ДО ФАХУ»

Метою навчальної є практики закріплення теоретичних знань та практичних навичок отриманих в процесі навчання. Тому складовою частиною навчальної практики «Вступ до фаху» для студенти спеціальності 051 «Економіка» було ознайомлення з методами творчого пошуку комерційних ідей (метод “розумового” штурму, фокусних об’єктів, морфологічного аналізу, карти ідей тощо) та їх оцінка за допомогою бізнес-моделі «Канвас». Студенти розробили бізнес-проекти заводу з переробки смітті, клубу віртуальної реальності, мейд (косплей) кафе тощо. За результатами роботи були підготовлені та представлені на прилюдному захисті доповіді та презентації.