Міжнародний онлайн-курс «Цифрова компетентність педагога. Ефективне онлайн-заняття»

З 15 квітня по 20 травня 2021 року науково-педагогічні працівники кафедри фінансів, банківської справи та страхування доценти Якушева І.Є. та Демченко І.В. проходили міжнародний онлайн-курс «Цифрова компетентність педагога. Ефективне онлайн-заняття». Програма курсу реалізована на освітній онлайн-платформі SKLAD (Мінськ, Білорусь) спільно з Білоруським національним технічним університетом (Республіка Білорусь).

В рамках проходження курсу відбулося знайомство НПП з методологічними засадами онлайн навчання. Проведено навчання викладачів роботі з різними онлайн платформами і онлайн-інструментами, які дозволяють здійснювати викладання в онлайн середовищі. Протягом курсу відбувалась підтримка викладачів в процесі побудови ними індивідуальної системи онлайн викладання.

Результатами проходження курсу став розвиток навичок організації гуртової роботи онлайн, підтримки комунікації зі здобувачами, створення візуального супроводу лекційних та практичних занять, формуванню особистого бренду науково-педагогічного працівника.

Доцент Іван Демченко