Міжнародне стажування НПП кафедри фінансів, банківської справи та страхування

Дослідження актуальних тенденцій розвитку освітніх послуг, підвищення кваліфікації та ознайомлення із провідним надбанням світових навчальних закладів залишається пріоритетним напрямом роботи науково-педагогічних працівників кафедри фінансів, банківської справи та страхування. Протягом квітня-травня 2021 року НПП кафедри взяли участь у міжнародному стажуванні «Університет 4.0. Цифрова трансформація університетів». Організатором виступив Республіканський Інститут Вищої Школи Республіки Білорусь спільно з освітньою онлайн-платформою SKLAD (Мінськ, Білорусь). Міжнародне стажування відбулося у форматі дистанційної участі.

Учасники стажування ознайомилися з діяльністю провідних світових університетів, досвідом проектування та реалізації освітніх програм і технологій навчання в моделі «Університет 4.0», інноваційно-методичного забезпечення цифрової трансформації вищої освіти і додаткової освіти здобувачів.

В рамках онлайн-стажування учасники ознайомилися з досвідом провідних Вищих навчальних закладів: Технологічним Університетом Суинберну (Австралія), Гамбурзьким Технічним Університетом (Німеччина), Портсмутским університетом (Великобританія), Міським університетом Дубліна (Ірландія), Датським Технічним Університетом (Данія), університетом Масарика в Брно (Чехія), Університетським коледжем Лондона (Велика Британія), Університетом Суонсі (Уельс, Великобританія).

Протягом стажування розглянуті соціальні, технологічні та освітні тенденції, що впливають на формування Університету 4.0., вивчені процеси цифровий трансформації університету, основи проектування навчальних планів, освітніх програм і технологій в моделі 4.0., цифрові інструменти, дизайн навчання і типи формуючого оцінювання для змішаного і онлайн- навчання у вищій освіті і додатковій освіті дорослих.

Доцент Іван Демченко