Козацьке військо, січовий гумор, патріотизм та історична спадщина очима менеджерів ТДАТУ

Наші славетні менеджери – козаки з 11 МН та їх не менш видатна група ).. підтримки)))

Зазвичай, усі найцікавіші події в ТДАТУ відбуваються за участі студентів спеціальності “МЕНЕДЖМЕНТ”. Не стали виключенням й козацькі розваги, присвячені славетному святу міцності, мужності та любові до Батьківщини. Зокрема, факультет Економіки та бізнесу був представлений двому першочками-менеджерами Данілом Індиком та Геннадієм Гнатенко. Усі учасники змагалися у чотирьох конкурсах, випробовуючі у жартівливій формі власні кмітливість, силу, швидкість і винахідливість. Дружна підтримка, гарний настрій та гучні оплиски стали істотним доповненням для менеджерів-козаків до святкових вітань і приємних дарунків!