СВЯТКУВАННЯ ДНЯ КОЗАЦТВА СТУДЕНТАМИ ФАКУЛЬТЕТУ

Щорічно 14 жовтня на всій території України відзначається День українського козацтва – свято, приурочене до дня Покрови Пресвятої Богородиці (оскільки Матір Божа вважається захисницею і покровителькою козаків) й встановлене Указом Президента України з огляду на історичне значення і заслуги козацтва перед Вітчизною в утвердженні української державності та його вагомий внесок у сучасний процес створення і розвитку незалежної України.

А також у цей день відзначається День захисника України – свято, що було засновано «з метою вшанування мужності і героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і перемог українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві і в підтримку ініціативи громадськості».

Студенти факультету економіки та бізнесу активно долучилися до святкових заходів, що відбулися 11 жовтня біля Центру культури та дозвілля ТДАТУ.

Дві чоловічі команди, що складалися зі хлопців факультетів університету, “Хортиця” та “Чайка” мали змогу проявити свою силу, швидкість та спритність в чотирьох конкурсах. Студенти факультету економіки та бізнесу увійшли до складу “Чайки”. Треба зазначити, що хлопці були дуже активними і бажали привести свою команду до перемоги. За результатами конкурсів командою-переможцем стала “Хортиця”. Її учасники отримали головний солодкий приз. Але “чайківці” не засмутилися і щиро вітали переможців, адже усі хлопці отримали заряд адреналіну та позитивні емоції.

Також, глядачі мали можливість насолодитися чудовим виступом Максима Дукова з ліричною композицією “Думка козака”, а також дізнатися трохи більше цікавих фактів з козацького життя, споглядаючи на виставку, влаштовану працівниками бібліотеки університету.

У той же час у холі другого та першого поверхів другого корпусу університету було розгорнуто виставку стінгазет, що були представлені студентами факультету. Усі газети були дуже змістовними та креативними! Дякуємо талановитим художникам за створені шедеври!

Щиро дякуємо усім учасникам святкових заходів за веселий і гарний настрій!

Маніло Анастасія, інформаційний сектор студради ФЕБ